Przejdź do treści głównej

NGO w Polsce i na świecie – czym się różnią? [QUIZ]

autor(ka): oprac. red. ngo.pl
2017-05-17, 03:33
archiwalne
Czym zajmują się organizacje pozarządowe w innych krajach? Gdzie jest ich najwięcej? Ilu jest wolontariuszy i filantropów za granicą? Skąd organizacje mają pieniądze? Jak wygląda kondycja polskiego sektora pozarządowego na tle międzynarodowym? Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy (lub intuicji)!

Co wiesz o trzecim sektorze w innych krajach? Quiz na ten temat przygotował zespół Badań Stowarzyszenia Klon/Jawor. Znajomość kondycji organizacji pozarządowych za granicą pozwala spojrzeć w szerszym kontekście na sytuację polskich organizacji. Niektóre fakty mogą Was zaskoczyć!

Rozwiąż quiz

Danych na temat organizacji pozarządowych w wybranych krajach Europy i Ameryki Północnej szukaj w serwisie fakty.ngo.pl.


Dowiedz się, co ciekawego wydarzyło się w III sektorze. Śledź wydarzenia ważne dla NGO, przeczytaj wiadomości dla organizacji pozarządowych.
Odwiedź serwis wiadomosci.ngo.pl.

Informacja własna portalu ngo.pl

Źródło: inf. własna (fakty.ngo.pl)
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • organizacje za granicą
  • społeczeństwo obywatelskie
  • z badań III sektora